O mne

Ahojte, dlho som premýšlala nad tým ako začat…. a keďže som stále na nič solídne neprišla tak začínam proste od brucha jak sa mi v hlave prelínajú myšlienky a dúfam že Vám môj úvod bude dávať väčší zmysel ako slová Captain-a Danka, v prípade že nie, určite nájdete na internete aj Vám vyhovujúcejšie články na zabitie nudy.

Volám sa Renata, ale keďže mi moje celé meno evokuje pocit že sa na mňa po vyslovení niekto hnevá, volajte ma pls Reny. Áno s ypsilonom (mäkké i je prílíž mäkké na moju osobu ale to sa dozviete časom  :D)
Mám 25 rokov, ale ešte stále mám chuť spontánne odpovedať že 18, keďže to bolo naozaj tak ne( dávno ). Som mama ročnej dcérky Niny a spoločnosť mi okrem batoľata robí počas dní na materskej aj namyslená čivava Lilly.
 V dnešnej dobe sú blogy veľkým trendom. Každý bloguje, vloguje, instagramuje, youtubeuje a facebookuje atď. Vzhľadom k tomu, že dni na materskej doslova utekajú ako Forest Gump – bez zastávky, som sa rozhodla pre blog aj ja ( viete byť v jednej domácnosti s batolaťom a povrchným mačko – psom zatiaľ čo manžel loví mamuty aby sa postaral o rodinu ). Materská je naozaj náročné obdobie na psychiku a hlasivky. Keď si už nemôžete ani spievať počas upratovania, lebo Vaše vlastné mláďa nemá pochopenie pre Vás veľmi veľmi hlboko skrytý spevácky talent Mariah Carey… Milujem svoje dieťa, manžela, cestovanie, od ktorého som neupustila ani po narodení mláďaťa, tréningy vo fitku, kozmetiku, make up a nakupovanie. Som si istá, že v tomto momente sme si našli nejakú spoločnú záľubu. ?
Na svojom blogu Vás postupne prevediem príspevkami o svojom tehotenstve, pôrode, živote po narodení dcérky a svojich záľubách v cestovaní, tréningoch, kozmetike a nakupovaní. Pevné verím, že svojich čitateľov neunudím k smrti. A ak áno, tak sorry, ale nechoďte ma potom strašit. Určite sa nájdu ľudia, ktorých by ste vo svojom posmrtnom živote strašili radšej ako mňa… Napríklad, toho suseda čo Vás cez víkend budil kosením, alebo susedu, ktorá každú nedeľu klepe mäso. ?
Na úvod treba povedať, že nie som klasická mamička ktorá je zaslepená po pôrode iba svojim dieťaťom a všetko ostatné odsunula bokom ( aj chlapa ) a ani nechcem byť, takže pokiaľ mi to zazlievaš, tak odíď. Nemáme si čo povedať. Osobne si myslím, že sa treba na materstvo a výchovu dieťaťa pozerať triezvo a nie cez tie najzlatšie a najvoňavejšie nepoužité chodidielka na svete ? !
Dlho som sa presviedčala, či vôbec niečo napísať, pretože ľudia majú tendenciu sa urážať, keď počujú pravdu a bôž to, keď sa niečo líši od  ich priemeru. Povedala som si však, že mi to môže byť jedno, aj tak veľa z Vás možno navonok nesúhlasí ( lebo čo na to iní povedia ) ale vo vnútri si pripusta a povie veci ktoré by sa nahlas nikdy neodvážil a presne ja sa odvážim hádam na všetko, tu nič nebude TABU.
Gratulujem, ak si sa dostal alebo dostala až sem, máš slušnuú výdrž a predpoklad, že sa ti moje články budu páčit ?
P.S. ! Varovanie !
Pokiaľ nemáš povahu stavanú na vstrebávanie sarkazmu a nadávok, tak sem nechoď, pretože mojím objatím je sarkazmus a revírom tento blog. Dočítania !
….. a nezabudni si zapnúť upozornenia <3